Leden 2013

The End!

12. ledna 2013 v 16:52 | Posted By : Deni ~
Ano, nápis mluví za vše. Já Blake miluji, ona je úžasná osobnost, ale přijde, že u českých lidí není Blake tak populární jako třeba v USA. Když se už nenatáčí GG, nejsou vůbec žádné novinky, Blake je stále v New Yorku společně s manželem a pochybuji, že se novinky ukáží a když už jo, tak jednou za měsíc a to opravdu na aktualizaci blogu nestačí! :( Škoda, že jsem si blog o Blake nezaložila hned na začátku GG! :( Je mi to hrozně líto, doufala jsem, že na tomto blogu vydržím déle, ale bohužel, není čas a novinky nejsou :( Novinky o Blake bude dále sledovat a vy můžete taky! Aktuální novinky vždy najde na blakedaily.org.

Chci poděkovat affiliates, kteří měli trpělivost a nesmazli si tento blog! Patří Vám velké díky a jsem Vám vděčná!

Blake and Ryan in the streets of New York-7.1.13

9. ledna 2013 v 19:02 | Posted By : Deni ~
Konečně! První candids roku 2013! Ani nevíte jak jsem ráda, že se můžeme podívat na čtyři nové fotografie ze 7.ledna, kdy byla Blake spatřena společně s manželem Ryanem, když se společně procházeli ulicemi v New Yorku. Líbí se mi ten Blake outfit :)
image hostimage hostimage hostimage host


Serena and Blair taking funny pictures

5. ledna 2013 v 11:23 | Posted By : Deni ~ |  Videos
Chci se moc omluvit, že tu nejsem, ale bohužel nejsou vůbec žádné novinky , jako by se Blake propadla do země :( Ale aby tu aspoň něco bylo, přidávám toto video , ve kterém je Serena společně s Blair a fotí se, jistě tutu scénu zná každý, mám ji hrozně ráda :)

Just Jared's Most Popular Actresses 2012

3. ledna 2013 v 19:04 | Posted By : Deni ~ |  Other
Konce roku a na začátku nového roku, se ukazují různé žěbřícky. Mám tu žebříček 20 nejvíce populárních hereček , který sestavila stránka justjared.com. Blake se umístila na krásném 9.mistě, moc gratuluji!:)

20. Reese Witherspoon
19. Halle Berry
18. Charlize Theron
17. Emma Watson
16. Aishwarya Rai
15. Natalie Portman
14. Mila Kunis
13. Emma Stone
12. Megan Fox
11. Nina Dobrev
10. Anne Hathaway
9. Blake Lively
8. Jennifer Lawrence
7. Lindsay Lohan
6. Vanessa Hudgens
5. Katie Holmes
4. Jennifer Aniston
3. Angelina Jolie
2. Miley Cyrus
1. Kristen Stewart